Pinnaclesports
 
Sazkar.net je portál věnovaný internetovému sázení. Snaží se poskytovat hráčům relevantní informace o sázkových kancelářích. K sázení je třeba live stream sport.

Fórum: sázkové kanceláře a sázení na internetu

Kamenné sázkovky - Fortuna, Tipsport...

Informace o sázkovkách můžete nalézt díky rozsáhlému fóru, kde jsou diskutovány i kamenné sázkové kanceláře jako je Fortuna, Tipsport, Sazka, Chance, Synottip, Maxi-tip. Některé thready, například o tom jak podvádí Synottip, jsou opravdu zajímavé. Pokud vás zajímá prostý přehled zaměřený na sázkové kanceláře, jste tu taky správně.

Pravdou je, že diskuse o těchto offline sázkových kancelářích netvoří jádro fóra. Tím je diskuse o online sázkových kancelářích.

Online sázkové kanceláře

Rekreační sázkovky - Bwin

Nejznámější sázkovou kanceláří v Česku je nepochybně Bwin. Na fóru můžete na Bwin najít mnoho všelijakých reakcí. Některé dobré, jiné horší. Sami se rozhodněte zda je Bwin sázková kancelář pro vás.

Jsou i jiné sázkové kanceláře, zaměřené na Čechy anebo na rekreační sázkaře. S většinou z nich je zkušenost lepší, než s Bwin. Jmenujme Expekt, Unibet, Ladbrokes. Mezi další rekreační sázkové kanceláře patří například populární Sportingbet či Bet365, obě jsou známy chronickým limitováním sázkařů. Mezi rekreační sázkovku lze řadit i v Evropě populární 5dimes, pro jejich nabídku tenisu.

Rekreačních sázkových kanceláří je zkrátka celá řada, vznikají a zanikají, dávají pěkné bonusy i krachují. O všem, co se kolem sázkových kanceláří pro zábavné sázení děje, se můžete dočíst právě na fóru, kde příspěvky nejsou cenzurovány ani zkreslovány v ničí prospěch, tak jako je tomu bohužel na mnoha českých stránkách o tipování.

Profesionální sázkovky - Pinnacle Sports

Pokud to myslí sázkař se sázením vážně, měl by si vybrat nějakou online profesionální sázkovou kancelář. Nejznámější a momentálně nejlepší profesionální sázkovou kanceláří je patrně Pinnaclesports. Sázková kancelář Pinnaclesports proto byla vybrána za hlavního sponzora Sazkar.net, její výhody jsou bezesporu vysoké kurzy, rychlé výplaty, sázení v korunách a relativně široká nabídka sportovních událostí.

K Pinnaclesports lze doplnit do málo limitujících sázkovek například TheGreek, BetCris čili Bookmaker a Wsex, kde začalo poprvé sázení live zápasů. Všechny tyto sázkové kanceláře jsou z Karibiku. Austrálie je známá pro hazardní hry a jejich sázkovky jsou též velmi kvalitní, jmenujme Canbet a Iasbet, či Centrebet. Specifikem jsou asijské sázkové kanceláře jako SBOBet nebo 188Bet. O všech zmiňovaných sázkovkách se můžete dočíst na fóru o sázení, kde jste vítáni. Jistou podmnožinou profi sázkovek jsou i sázkové burzy, zastupené především Betfair.

Fórum o sázení

Fórum se věnuje též obecným tipům jak sázet, resp. jak vydělat na sázení a dále převodům peněz. Převody peněz je vhodné uskutečňovat prostřednictvím tzv. ewallets, kam patří kupř. Moneybookers, Neteller či Click2Pay. Paypal, E-Gold ale i některé platební karty mohou být při převodech na sázkové kanceláře omezeny, ale na vše je možno se zeptat. Konečně na fóru je též sekce tipů na výhru, kde se můžete dočíst co a proč vsadit, případně se o svoji analýzu podělit. Diskuse o tipech se často zvrtne v zajímavý dialog o tom, jak uvažovat, pokud chce sázkař vyhrát.

Diskuse o článku

Admin, Orbital

 
sazkar.net © 2011
Obsah sazkar.net, a to jak fóra, tak ostatních částí jako je slovník, sportovní streamy, blog apod., tvoří uživatelé, kteří jsou jeho majiteli. Sazkar.net je majitelem designu fóra a redakčního systému pro homepage, fórum je open source phpbb.
ATDHE blog by free sport streams ATDHE.| Porovnání sázkových kanceláří