Pinnaclesports
 

Další podvod na live sázkách na Betfair

Momentálně probíhá zápas velkého favorita Canase s Veicem. Canas, nedávný přemožitel Federera, ač byl extrémní favorit s kurzem cca 1.1, je po celý zápas outisderem. I poté co vyhrál první set, byl k mání v kurzu 7.Následující řádky jsou od anonymního přispěvatele, jemuž děkujeme.

Nenápadný zápas 1. kola turnaje PBZ ZAGREB. Velice nezajímavý kurz na favorita CANASE 1,1. Zápas začíná. Podáním zahajuje VEIC a vyhrává ho. Najednou kurz na CANASE letí nahoru na cca 1,33. Ze zkušenosti vím, že aby se takhle pohl kurz favorita nahoru, musel by si CANAS minimálně prohrát podání. Říkám si, no je to divný, ale třeba to někdo sleduje a jeho hra byla v prvním gamu tragická... I když i tak podivné... S nezájmem sleduji, jak pozvolna kurz na VEICE klesá a CANAS jde nahoru.

Opravdu jsem zbystřil, když CANAS proráží VEICOVO podání, vede 4-3 a podáva a přesto kurz na CANASE stále stoupá. Ve chvíli, kdy CANAS vyhrává první set a dokonce v druhém setu bere soupeřovi podání a kurz na CANASE je kolem 5:1 (CANAS vede 6-4, 1-0 a má podání k dobru) si říkám, tak kluci uvidíme jak dohrajete tohle divadlo. Nakonec se s tím kluci moc nepárali a na místo dlouhých tie-breaků zvolili cestu méně namáhavou a zápas dopadnul 6-4,4-6,2-6. Každý ať si udělá obrázek sám.

diskuse o zápase

 
sazkar.net © 2011
Obsah sazkar.net, a to jak fóra, tak ostatních částí jako je slovník, sportovní streamy, blog apod., tvoří uživatelé, kteří jsou jeho majiteli. Sazkar.net je majitelem designu fóra a redakčního systému pro homepage, fórum je open source phpbb.
ATDHE blog by free sport streams ATDHE.| Porovnání sázkových kanceláří