Pinnaclesports
 

Jak sázet na internetu

Rok 2009 je boomem internetového sázení v Česku. Sázet na internetu není problém, ale přesto je tu pár chyb a pastiček, kterým je dobré se vyhnout. Pokud ještě na internetu nesázíte, přečtěte si prosím pozorně následující body.

Sázení vede k prohrám

Naprostá většina sázkařů prohrává. Forum sazkar.net může být zavádějící, protože tu je větší procento ziskových sázkařů, ale to na věci nic nemění. Sázení je o pravděpodobnosti a pravděpodobnost, že budete prohrávat je ohromná. Rozmyslete si tedy, jestli chcete prohrávat a pokud ano, přizpůsobte tomu výši sázek. Sázení je nebezpečné jako drogy a jen málo lidí ho zvládá. V každém případě se rozlučte s představou, že bez úsilí, jaké vynakládáte třeba v práci, vyděláte a budete konstatně vydělávat.

Nevěřte nikomu

... a obzvlášť v sázení. Webmasteři jsou obvykle uplacení skrz affiliate programy a v naprosté většině případů vám budou nabízet ne zcela dobré sázkové kanceláře a případně i "systémy" na výhru. Systémy jsou jen nebezpečná forma hazardu, žádný takový neexistuje. Sázení je jen o pravěpodobnosti a pravděpodobnosti platí i pro systémy. Pokud o něčem podobném (co obvykle souvisí se sázením na serie nebo s navyšováním sázek) jen uvažujete, tak se běžte raději proběhnout na vzduch nebo si přečtěte forum. Jediné komu se dá věřit jsou skuteční lidé. Zjistit na internetu kdo je kdo a jaké má záměry zabere čas, a proto pozorujte a používejte kritické oko. Zrovna tak prodejci tipů jsou podvodníci, kteří nemají odvahu sami riskovat svůj kapitál (a mnohkdy to ani nezkouší), avšak využívají lenosti a naivity lidí jako jste vy k tomu, aby náhodně vybranými "tipy" vás zruinovali ještě rychleji. Pokud nevíte na co vsadit a sázet musíte, tak kromě návštěvy oddělení pro chronické gamblery najdete tipy i po fórech a internetových stránkách. Tyto tipy rozhodně nebudou mít horší kvalitu, než tipy, za které po vás podvodníci budou chtít peníze. (To ovšem neznamená, že ty tipy budou výherní - očekávejte že prohrajete i na nich).

Výběr sázkové kanceláře

V zásadě jsou dobré, průměrné a špatné. Vyberte si tedy nějakou dobrou a to nejlépe podle zkušeností hráčů. V budoucnu vám to ušetří dost nervů. Jakou - to si musíte zvolit sami. Předně musí nabízet to, na co chcete sázet. Druhé naprosto esenciální kritérium je, že žádoucí je vždy sázet co nejvyšší kurzy. Z toho důvodu je doporučeno mít v portfoliu více sázkových kanceláří. Jste na internetu, ne v malém městě s jednou pobočkou, kde není na výběr. Nejlepší metodou převodu peněz mezi sázkovkami a bankovním účtem je Moneybookers. Věnujte také pozornost volbě měny, abyste neplatili zbytečné poplatky za kurzové převody (např. Eura na CZK). Mimo nejlepšího kurzu je také příjemné, pokud vám sázkovka dá bonus k vkladu.

Informujte se

Ještě před sázením, vložením peněz i před založením účtu se informujte. Především prostudujte podmínky sázkové kanceláře, bývají v nich občas skryté věci, co byste neočekávali. Největším negativním překvapením pro nováčky kupodivu bývá, že není dovoleno založit účet pod falešnými údaji a ani převádět peníze z cizích účtů bankovních účtů na vůj hráčský účet a podobně. Na to byste mohli přijít, až když bude opravdu pozdě. Sázkovka vám pak nevyplatí ani výhru a mnohkdy ani vklad. Uvědomte si, že internet není pobočka, kde výplatu dostane ten, kdo donese kus papíru. Mnoho informací najdete i zde na fóru o sázení a pokud je nenajdete, tak se můžete zeptat.
 
sazkar.net © 2011
Obsah sazkar.net, a to jak fóra, tak ostatních částí jako je slovník, sportovní streamy, blog apod., tvoří uživatelé, kteří jsou jeho majiteli. Sazkar.net je majitelem designu fóra a redakčního systému pro homepage, fórum je open source phpbb.
ATDHE blog by free sport streams ATDHE.| Porovnání sázkových kanceláří