Stránka 4 z 12 PrvníPrvní 123456789101112 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 46 až 60 z 175

Téma: Presun fora

  1. #46
    Gambling feels like endless ejaculation

  2. #47
    pre admina

    daj si do guglu napr: matematicka vyhoda

    asi 6ty web bude sazkar s odkazmi
    klikni si na to

    mne to vyhodilo toto:
    "Téma neexistuje. Pokud jste následoval link, upozorněte prosím webmastera"

  3. #48
    Diky za upozorneni. Takto to bohuzel je docasne se vsem vlaknama co najdete na googlu, protoze pri presunu fora doslo bohuzel ke zmene url vlaken. Nez to google preindexuje tak to nebude fungovat. Vyhledavani zde ve foru by melo fungovat bez problemu.
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

  4. #49
    tohle je prace pro me
    ono lze google donutit vse odindexovat a zaindexovat znovu, ale do te doby potrebujem definitivne nastavit URL jak budou fungovat, coz je zas dalsi prace a na tu ted nemam, beham po zasranejch offline uradech a ve volnem case se snazim sazet

    rozhodne nechci googlovi rikat at vse preindexuje 2x za sebou v kratkym terminu
    Gambling feels like endless ejaculation

  5. #50
    Byl bych za to, aby v tom pravém sloupci místo nejnovějších příspěvků byly nejnovější témata, takto pár odpovědí v jednom tématu zabere zbytečně x pozic.. pokud to teda je možný a nejsem jedinej, komu by se to líbilo, nicméně myslím tímto způsobem čte nové příspěvky víc lidí..

  6. #51
    to uz jsem psal ze bude a ze to nebude v pravem sloupci, ale bud nahore nebo dole
    Gambling feels like endless ejaculation

  7. #52
    Citace Původně odeslal Hanes Zobrazit příspěvek
    Byl bych za to, aby v tom pravém sloupci místo nejnovějších příspěvků byly nejnovější témata, takto pár odpovědí v jednom tématu zabere zbytečně x pozic.. pokud to teda je možný a nejsem jedinej, komu by se to líbilo, nicméně myslím tímto způsobem čte nové příspěvky víc lidí..
    Ty nejnovejsi temata se zmeni, jak psal Orbi. Bohuzel tenhle plugin, kterej produkuje ten box napravo jde nastavit jen vlevo nebo vpravo a nelze tam nastavit aby se zobrazovali napr. vlakna misto postu. Musim najit jinej mod, kterej bude vyhovovat vic nasim pozadavkum.

    Citace Původně odeslal Orbital
    tohle je prace pro me
    ono lze google donutit vse odindexovat a zaindexovat znovu, ale do te doby potrebujem definitivne nastavit URL jak budou fungovat, coz je zas dalsi prace a na tu ted nemam, beham po zasranejch offline uradech a ve volnem case se snazim sazet

    rozhodne nechci googlovi rikat at vse preindexuje 2x za sebou v kratkym terminu
    Ja myslim ze ty url se uz nezmeni az se to presune do rootu, jediny co se zmeni bude url fora, kde zmizi ten /idex na konci. Aspon tak doufam, ze se to podari udelat, ale radsi pockame az to bude (o vikendu to prendam).
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

  8. #53

  9. #54
    Citace Původně odeslal admin Zobrazit příspěvek
    Ja myslim ze ty url se uz nezmeni az se to presune do rootu, jediny co se zmeni bude url fora, kde zmizi ten /idex na konci. Aspon tak doufam, ze se to podari udelat, ale radsi pockame az to bude (o vikendu to prendam).
    To je pravda no. Napsal jsem to zjednodusene a spatne, pac se mi tu nechtelo vysvetlovat o co jde skutecne a mam housera a bloklej ucet

    Jde o to vbseo nastaveni sitemaps, 404redirectu a vsech tehle sracek, ktery velmi pomalu ctu a ktery lze nastavit nejlepe jednou a pak s nima nehybat. Teprve pote forum poslape jak ma (napriklad by se v googlu mela ta temata indexovat v radu sekund az minut po napsani na sazkare). Teprv az tohle bude odladene a pokud i pak budou v google indexu stare posty, tak pres webmaster tools zadam reset. Ale mozna ani to ne, zmenil jsem tam tu zminovanou hlasku na upozorneni, at lidi tutez frazi zadaji do naseho vnitrniho vyhledavani.

    Btw. by se hodily alespon malicka FB like, retweet a Google +1 tlacitka. Na to musi byt mod. Zvlast ty Google +1 jsou dulezite a budu s tim prubezne otravovat i ctenare. Podminkou pro vstup do private bude zmacknout G +1 ALe az bude forum na spravnem URL.
    Gambling feels like endless ejaculation

  10. #55
    Ok, delam si prubezne seznam vsech veci, pridal jsem FB, retweet a Google +1.
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

  11. #56
    Zatim ten presun fora na me dela dojem a to zdaleka neni dokoncen. Kupodivu to ma velkej vliv na vyhledavani seznamu. Napriklad na vyraz "bwin" jsme se zcistajasna octli na 4tem miste v seznam SERPu s logickym odkazem na Bwin.
    Gambling feels like endless ejaculation

  12. #57
    Zajimavy. No zdaleka to dokonceny neni, ale mozna to vbSEO, i tak jak zatim je, ma podstatnej vliv...
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

  13. #58
    Může se přidat do rychlé odpovědi

    - náhled
    - nabídka nejfrekventovanějších symbolů jako ( vykřičník, otazník, šipka ) v pravo, k dispozici na jedno kliknutí..stejně jako na starem foru
    - zobrazení uploadovanejch obrázku jako na minulým foru v původní velikosti..ne s tímhle divným náhledem ( časová neefektivita, proč klikat dvakrát ?! )



    toliko moje postřehy co mě tady brzí při psaní novejch příspevků

  14. #59
    Zdarec,

    diky za konkretni info, cetl jsem zpetne i tvou otazku ohledne tohoto dnes na chatu. Vcera jsem se na to zbezne koukal proc se neukazuje pod postama defaultne rozsireny mod, kdyz si to uzivatel nastavi a nic z toho co jsem v zkousel nefungovalo. Ted pres tejden sem mel cas jen na rychly veci, tj. to ze sem to nespravil neznamena ze to nejde/nebude, ale jen to ze to neni na 5 minut. O vikendu udelam vetsi porci veci co se tu nakupily a prubezne jak to bude to budu psat sem.
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

  15. #60
    je potreba tam dodat nejakou kontrolni registracni otazku neb spam se mnozi a vbulletin spammeri milujou
    neco jako byl US prezident - Obama

    navrhuju neco jako..
    kdy skonci svet: 2012
    nejoblibenejsi zeme Nemcu: Recko
    sazkovka, co si nechala ujet vlak: Bwin
    jak se u ceskych sazkovek nazyvaji uniky z povinnych plateb: charita
    dalsi zapaleny bojovnik proti korupci: zde bude muset byt vice jmen

    Obamu bych tam uz nedaval, prej je na nej kurz na znovuzvoleni 2.0 a IMHO to ma byt vys
    Gambling feels like endless ejaculation

Podobná témata

  1. fora pro teoretiky
    By winncent in forum Užitečné linky
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 01.01.2011, 17:10
  2. Struktura fora Hokej
    By Orbital in forum Hokej / Ice hockey
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 25.11.2008, 17:04
  3. Pro nove navstevniky tohoto fora!
    By Orbital in forum sazkar.net
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 28.10.2008, 19:49
  4. presun hostingu
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 12.03.2007, 18:41
  5. Moderovani vlastniho fora
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 14.11.2006, 13:05

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-