lol, pekny no. Ja vzdycky kdyz sem v prodlouzeni potreboval aspon 2 body tak ty curaci dali jen jeden samozrejme...Původně odeslal Orbital
Mohl bych zalozit thread o tom cemu se rika smula, ale nechci spamovat forum..![]()
lol, pekny no. Ja vzdycky kdyz sem v prodlouzeni potreboval aspon 2 body tak ty curaci dali jen jeden samozrejme...Původně odeslal Orbital
Mohl bych zalozit thread o tom cemu se rika smula, ale nechci spamovat forum..![]()
I want to know God's thoughts... the rest are details.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |