Houston uz prohral Orbi....uber pacholiku, sorry, jasny, fpoho. jasemsi dal fcera na postup antonyjo....to melo kurefskej value myslim
Houston uz prohral Orbi....uber pacholiku, sorry, jasny, fpoho. jasemsi dal fcera na postup antonyjo....to melo kurefskej value myslim
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |