Na zaklade coho by si necakal ze to porastie ??? Na zaklade toho ze je to Inter Milan a ze hra doma, alebo ze hra 5-ty so 17-tym, alebo na zaklade toho ze mas zistene info o zostavach, ze vies ze budu hrat full, pripadne Bologne su otazny, banned alebo zraneny key hraci ?

Ak mas vsetky informacie k zapasu a si si isty ze vies vsetko co mas vediet a napriek tomu ide trh proti tebe, potom privsad... Ak ide trh proti tebe a ty nevies preco sa tak deje, tak hladaj pricinu