Inšpirovaný (Jendrulom v chate) som to skúšal so Samuelssonom za 3,28. Dopadlo to podobne (inspi. Kiri) ako s Bozakom. Keď ich vsadím, maximal. asistujú.Skórujú radšej až nabudúce.
Ale pravda je, že je to len taká streľba od pása...
Poslední minuta zápasu v podání obou borců byla nezapomenutelná. Zatím co Syd objížděl všechny soupeřovy hráče, kličkoval a snažil se rozhodnout překvapivou střelou, Steven si 13sekund před koncem přebruslil oba obránce a do prázdné branky svým jedenapadésátým golem v sezoně zajistil jako spoludržitel Maurice Richard Trophy spolu s Crosbym a fenomenálnímu Ovečkinovi zůstaly jen oči pro pláč....odehrál sice o 10 zápasů mín, všichni víme proč. Myslím, že dostal lekci do budoucna a podobným likvidačním střetům se pro příště vyhne...vyhne ? Při tom nasazení a zápalu pro hru....GR8 the best
![]()
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=524929
sledování props tě naučí lépe číst hru
Inšpirovaný (Jendrulom v chate) som to skúšal so Samuelssonom za 3,28. Dopadlo to podobne (inspi. Kiri) ako s Bozakom. Keď ich vsadím, maximal. asistujú.Skórujú radšej až nabudúce.
Ale pravda je, že je to len taká streľba od pása...
Az v sestem zapase proti LA nedal gol,ale jinak dve asistence a sest strel na branu..ten typek je on fire neuveritelne.
Uvidíme, či je dnes Mikael (3,2) on fire...![]()
No mel nejake potize se zady,vcera uz pry trenoval...Doxx ma 2.5 takze pro me No bet dnes a asi bych ani prvni zapas v Chicagu nedaval,velka rivalita,tymy se dokonale znaji...a taky kvalita jestrabu je nekde jinde nez LA.
Včera som čítal, že by mal byť ok. Dobre, že som ho sem nenapísal (zasa bol za cca 3,2). Niekedy to vyzerá ako zákon schválnosti...
Nestrieľal náhodou na jastraby?Původně odeslal Jendrul
![]()
Tak GL dnes, Mikael.
Boze jo,samo,preklepNestrieľal náhodou na jastraby?
Tak GL dnes, Mikael.Uz mi z toho obcas proste mrda
![]()
Samuelsson 3,50 by CHANCE
Předpoklad :
- Mikael je členem první lajny, vysoká vytíženost, zahajovací přesilovková formace
- agresivní styl Anaheimu, který je na samé hranici pravidel, z posledních tří zápasů si připsali 145 trestných minut
3 zápasy...skóre 2:13...střely 72:145
...trestné minuty 145:104
![]()
![]()
![]()
...nesehranost, nervozita, nedisciplinovanost...aktuální stav ve kterém se hráči Anaheimu právě nachází
Rozbor inkasovaných gólů : ( chyba, charakter střely, místo, )
1. rozestavení bránící pětky, nedůraz Beleskeye a Suttona - střela švihem - pravá strana
2. nedůraz při vyhození puku, Bodie - střela švihem - pravá strana
3. nedůraz v brankovišti, Sutton - nahození s tečí - pravá strana
4. křižná přihrávka jenž propadla mezi Mikkelsonem a Visnevským - gól dosažen tělem - levá strana
5. přečíslení, Brookbank propadl - střela švihem - pravá strana
6. hra v oslabení - střela příklepem z mezikruží - levá strana
7. nedůraz v brankovišti Brookbanka - teč ze vzduchu - pravá strana
8. nepokrytí přečíslení Visnovskym a Mikkelsononem - střela švihem - pravá strana
9. zmatky před vlastním brankovištěm - střela švihem - levá strana
10. přebruslení Mary a Fowlera ihned po buly - střela švihem - levá strana
11. špatné zpracování přihrávky Getzlafa - střela švihem - pravá strana
12. rozestavení bránící dvojce - střela příklepem - pravá strana
13. nezpracování kotouče Visnovským - střela švihem - levá strana
13 inkasovaných gólů
8 z pravé strany
5 z levé strany
Mikael si v zápase připsal tři přímé střely na Hillera, bohužel ani jedna z nich neskončila za jeho zády tip KO
sledování props tě naučí lépe číst hru
Díky za tip, kiri. Tiež som sa pripojil. Klasika: Mikael neskóroval. Nevadí, pred nami je celá sezóna...
Tiktak psal:JJ,na Mikaela taky cekam,stejne jako na nekolik dalsich strelcu,u kterych uz by to taky melo prijit.Konecne se taky trefil Kovalchuk,kdy uz sel kurz na 3,jeste by to tam mohlo padnout Giontovi,Havlatovi nebo nekomu dalsimu...Vcera me nasral Malkin,ktery mi pohrbil nekolik tiketu(mimo jine jeden z Getzlafem,kdy dal Doxx darek kurz 3.9 oproti treba Chanci myslim 3.4),mel jsem par strelcu a ke kazdemu jsem narval Malkina,veril jsem mu hodne protoze ma cas na lede,strili nejcasteji snad z cele NHL,hraje v presilovkovem komandu a hlavne jsem cekal,ze tucnaci konecne zlomi prokleti nove areny navic proti tymu,na ktery umi zahrat,vcetne Malkina...no zapas jsem sledoval a videl na zivo,jak mi vsechny tikety,ktere jeste byly ve hre,zhorely jako papir,kurz 2.4 za to asi nestal,ale byla to pocitovka...ve druhe tretine navic doklepaval do poloprazdne branky a sjelo mu to,to uz jsem vedel,ze dnes mu to tam asi nepadne,pak uz jsem se jen modlil,aby pri golu Tangradiho priznali gol Malkinovi,bo jeho brusle tam smrdely,no klucik si uzil prvni gol v NHL a ja vedel,ze mam game over...Díky za tip, kiri. Tiež som sa pripojil. Klasika: Mikael neskóroval. Nevadí, pred nami je celá sezóna...
Jinak v nove sezone se mi nejvic libi Tampa,Stamkos zacal tam,kde skoncil a hodne cumim jak vali Toronto,ti jedou jak namazany stroj a preju jim to moc...
nějaký kolo už je za náma, tak se kouknem na zoubek útočným formacím![]()
Vytěžované útoky bez očekávané gólové efektivity :
Iginla (0) - Tanguay (0) - Jokinen (0)
Raymond (0) - Kesler (0) - Hansen (0)
Weiss (0) - Frolík (0) - Higgins (0)
Filatov (0) - Brasard (0) - Voráček (0)
Connolly (1) - Vanek (0) - Hecht (0)
Gomez (0) - Gionta (1) - Moen (0)
Staal (1) - La Rose (0) - Cole (0)
Útoky v laufu :
Ovechkin (4) - Knuble (1) - Backstrom (1)
MacArthur (5) - Grabovski (0) - Kulemin (1)
Comeau (3) - Bailey (2) - Parenteau (1)
Downie (1) - Stamkos (4) - St Louis (1)
Stoll (2) - Smyth (2) - Williams (2)
Sullivan (4) - Hornqvist (2) - O'Reilly (0)
Franzen (3) - Filppula (2) - Bertuzzi (1)
Neal (1) - Richards (2) - Eriksson (3)
Roy (5) - Ennis (0) - Statford (1)
Hossa (4) - Toews (1) - Kopecký (1)
Kde se to nečekalo :
3. útok Panters Reasoner (2) - Dvořák (2) - Stillman (0) ...kursy kolem 5,00 !
Clarke MacArthur 5 gólů !!
Po přestupu z Atlanty skoroval ve všech čtyřech zápasech a hlavně jeho zásluhou se Toronto vyhřívá na samém vrcholu NHL .
Hattrick v prvním zápase NHL Dereka Stepana
Matt D'Agostini 3 góly s ICE timem kolem 10. minut
Komu to pálí :
Staří známí![]()
Ovce
Stamkos
Sedin
Hossa
Kessel
Roy
Gól na spadnutí :
Vaněk
Samuelsson
Kopitar
Raymond
Jokinen
Zetterberg
Byfuglien
Moji letošní koníci
Mark Letestu![]()
Blake Comeau
Nathan Horton
Patric Hornqvist
sledování props tě naučí lépe číst hru
Kiri vyborny prehled![]()
Tvoji prvni dva konici se mi libi hodne,navic se mi jeste libi Claude Giroux,asi nebude mezi top strelci,ale je to sikovny kluk,myslim,ze lonskou sezonu prekona a jsem zvedav,jak mu to pude.
Dík a cau po delší doběKiri vyborny prehled
Tvoji prvni dva konici se mi libi hodne,navic se mi jeste libi Claude Giroux,asi nebude mezi top strelci,ale je to sikovny kluk,myslim,ze lonskou sezonu prekona a jsem zvedav,jak mu to pude.![]()
Letci se budou muset vyrovnat s odchodem Gagneho, hrají dost specifickej hokej s rychlím přechodem do útoku s výbornejma brejkovejma hráčema a pověstnou tvrdostí by květák Hartnell a psychouš Carcillo . Claude dostává obrovskej ICE TIME a na přesilovkách hraje prim. Se Tvým tvrzením že prekoná lonskou sezonu naprosto souhlasím. At mu to tam padá kursy na nej se drzí kolem 4,00 tak stastnou ruku
Dnes určitě neodmítnu 4,10 by Tipsport na Olího Jokinena, můj fair je 2,80
![]()
sledování props tě naučí lépe číst hru
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |