Tak ja mel dnes proti Pittsburgu Knubla za 3.6,uz jsem se radoval,az jsem zjistil,ze vstrelil az gol v overtimu,a to jsem vahal mezi nim a StaalemOvce byl za 1.9 a hat-trick
![]()
Tak ja mel dnes proti Pittsburgu Knubla za 3.6,uz jsem se radoval,az jsem zjistil,ze vstrelil az gol v overtimu,a to jsem vahal mezi nim a StaalemOvce byl za 1.9 a hat-trick
![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |