Tak Šerife, kolik vás tam bylo? Ofiko 5 500, ale reálně lidi na vašem fóru píšou o číslech až někam k 7 500...
No, nechtěl bych to zažít. Stání v sektoru pro sezení má tu výhodu, že 1 (sklopená) sedačka = 1 stojící člověka, čímž se eliminuje nějaký přetížení. To musí bejt vyloženě nepříjemný. Není vidět, nejdou pomalu zvednout ruce a co o pauze, kdy jdou lidi na pivo a na hajzl...







Odpověď s citací