Já měl Ljubičiče už od začátku. Po té, co jsem sledoval obě dvě semifinále, se mně to zdálo naprosto jasný. A jak vidím, jasný je, že jsem zase o půl j. chudší.
Já měl Ljubičiče už od začátku. Po té, co jsem sledoval obě dvě semifinále, se mně to zdálo naprosto jasný. A jak vidím, jasný je, že jsem zase o půl j. chudší.
Please be advised that we welcome your business, however you are not
eligible for the 11% reload bonus at this time.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |