Jo sory velká omluva Santagelo to asi jde ted jsem se vzbudil a je to nemilé.Takhle bych čekal výsledek kdyby obě hráli v top formách což jsem podle předchozích výsledků od italky nečekal.ještě jednou sory,stane se