Jo sory velká omluva Santagelo to asi jdeted jsem se vzbudil a je to nemilé.Takhle bych čekal výsledek kdyby obě hráli v top formách což jsem podle předchozích výsledků od italky nečekal.ještě jednou sory,stane se
![]()
Jo sory velká omluva Santagelo to asi jdeted jsem se vzbudil a je to nemilé.Takhle bych čekal výsledek kdyby obě hráli v top formách což jsem podle předchozích výsledků od italky nečekal.ještě jednou sory,stane se
![]()
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |