Citace Původně odeslal Hombre
Bohužel mám kulový . Mylím přepis toho livka. Ale už si pár minut s Ralphem povídám a slíbil mně, že to předá svému supervisorovi. Tak čekám, že to bude ten nechvalně známý mistr světa a nedostanu nic.

Ale aspoň prej reload pro Čechy zatím platí. Asi je to tím, že to je free-play ne cash a tak to moc nikdo nvyužívá, resp. nezneužívá.
supervisor neni TEN BUH, ale aspon to nebude nikdo z indickyho CS nebo kde ten ralph sedi, treba to dobre dopadne je fakt skoda nemit prepis toho livka

reload je prijemnej a souhlasim, ze pochopit podstatu freeplay a dokazat z toho vyzdimat max je patrne stale nad kognitivnimi schopnostmi verejnosti ... a je to tak dobre nahodou driv ten freeplay davali az po protoceni, ted jiz predem...