No já vzhledem k tomu, že mám 0,3 jednotky a nebudu to moct korigovat na livku, už do ničeho dalšího nepůjdu. Ale František ví, co říká.Původně odeslal Orbital
No já vzhledem k tomu, že mám 0,3 jednotky a nebudu to moct korigovat na livku, už do ničeho dalšího nepůjdu. Ale František ví, co říká.Původně odeslal Orbital
Please be advised that we welcome your business, however you are not
eligible for the 11% reload bonus at this time.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |