Bohužel mám kulový. Mylím přepis toho livka. Ale už si pár minut s Ralphem povídám a slíbil mně, že to předá svému supervisorovi. Tak čekám, že to bude ten nechvalně známý mistr světa a nedostanu nic.
Ale aspoň prej reload pro Čechy zatím platí. Asi je to tím, že to je free-play ne cash a tak to moc nikdo nvyužívá, resp. nezneužívá.







Odpověď s citací