vsak ja vim,
mam s nima zkusenost takovou, ze tam sedi BUH nejvyssi, vcera jsem si tam vsadil po dlouhy dobe polocas, na potvrzeni sazky musim cekat dobre pul minuty a to me nikterak netesi
obavam se ze tam budou mit klauzuli, ze "management ma konecny slovo v otazce bonusu", mluvil bych s nima slusne a maximalne to pak muzem rozhodit po forech
ja uz se na bonusy vzdycky ptam predem a referaly nepouzivam a obzvlast bych to nedelal na 5dimes, protoze to je doopravdy banda vykuku a jednou se to muze obratit proti Vam obema
ono zas tak se jim neni co divit, pac Cesi jsou taky banda vykuku, kdejakej tenisak tam ma deset uctu... i ti specialisti z specialtip dokonce otevrene na svych strankach pisou, ze tam maji vic uctu - to je samozrejme porusovani podminek a i SBR napr. dava ruce pryc od takovejch hracu, co se snazi vic ucty obejit limity - jasne ze to dela kazdej druhej, ale nesnasi to kazda sazkovka greek aj pinnacle - ono je to i pochopitelny, protoze pohyb lajny byva obvykle nastaven na max. bet a kdyz tam maji nejakou dobrou a behem par sekund to nekdo vsadi 20x, tak maji problem





Odpověď s citací
