Jen malá poznámka. Arbitr. BF x Pinn nejde moc sázet, protože u Bf, v případě nedohrání zápasu, platí sázka už po odehraném jednom setu. U pinn po dvou. A nedohrání zápasu z důvodu skreče u tenisu je celkem běžné. Zvláš? u zápasů, když o moc nejde.Původně odeslal Orbital
Finále jakéhokoliv grand slamu je samozřejmě něco jiného.
Třeba to někdo neví a pomůže mu to.
Jakmile se odehraje první míček Bwin
Jeden set ....Bf, 5dim
Dva sety.... Pinn, Greek







Odpověď s citací