Už to zas hrajou hrozně. Diváci jsou taky na jejich straně alespoň to tak vypadá....tak a sou v prdeli
Už to zas hrajou hrozně. Diváci jsou taky na jejich straně alespoň to tak vypadá....tak a sou v prdeli
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |