Dobře pro můj over, moc tomu sice nerozumím, ale herně se mi víc líbí Chicago. I když TD Colts byl ukázkovej.Původně odeslal Orbital
Dobře pro můj over, moc tomu sice nerozumím, ale herně se mi víc líbí Chicago. I když TD Colts byl ukázkovej.Původně odeslal Orbital
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |