Tak já si spíš vychutnávám super bowl. Vsadil jsem ještě před zápasem na ML Chicago a over.Původně odeslal Orbital
Tak já si spíš vychutnávám super bowl. Vsadil jsem ještě před zápasem na ML Chicago a over.Původně odeslal Orbital
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |