Ještě dodám že 2:0 na sety kurz přes 5 je taky moc nadějný a neodolal jsem.Bud vyhraje hladce 2:0 když bude hrát dobře a nebo bude kazit a prohraje si myslím. Ivanovic moc zápasy otáčet neumí,jak začne kazit už se většinou nezberchá.
Ještě dodám že 2:0 na sety kurz přes 5 je taky moc nadějný a neodolal jsem.Bud vyhraje hladce 2:0 když bude hrát dobře a nebo bude kazit a prohraje si myslím. Ivanovic moc zápasy otáčet neumí,jak začne kazit už se většinou nezberchá.
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |