Mam obrovskou radost, že to dneska Gonzi zvládnul. Celej zápas odehrál vysoce soustředěně a nenechal se ničím od Nadala vyprovokovat. Nadal už takovejhle nášup potřeboval jako sůl![]()
Mam obrovskou radost, že to dneska Gonzi zvládnul. Celej zápas odehrál vysoce soustředěně a nenechal se ničím od Nadala vyprovokovat. Nadal už takovejhle nášup potřeboval jako sůl![]()
PEACE
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |