jejda, tak to se strasne omlouvam migmatikovi, vsechna cest, to byla fantazie![]()
jejda, tak to se strasne omlouvam migmatikovi, vsechna cest, to byla fantazie![]()
The Gambler - http://www.youtube.com/watch?v=kc0xQfi4vPA
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |