wow. To teda byly skvělé tipy. Jen doufám, že ty Františkovi jste nesázeli na Pin, ale někde, kde berou sázku hned s prvním balonem.

A Li s Peer byly tipy nováčka ( tedy na tomto fóru) migmatika. A teda všechna čest, tomu se říká začátek. Oba tipy úspěšné a přes 2.5. Jen tak dál.