tak som namiesto matchbooku kde mi neslo regnut, zaregistroval do mansion a tam zase nefunguje tlacitko Sign In![]()
![]()
tak teraz neviem ze co je horsie ci matchbook(kde neslo ani regnut) alebo mansion(kde nejde sa prihlasit)![]()
![]()
![]()
tak som namiesto matchbooku kde mi neslo regnut, zaregistroval do mansion a tam zase nefunguje tlacitko Sign In![]()
![]()
tak teraz neviem ze co je horsie ci matchbook(kde neslo ani regnut) alebo mansion(kde nejde sa prihlasit)![]()
![]()
![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |