tak som namiesto matchbooku kde mi neslo regnut, zaregistroval do mansion a tam zase nefunguje tlacitko Sign In

tak teraz neviem ze co je horsie ci matchbook(kde neslo ani regnut) alebo mansion(kde nejde sa prihlasit)