ja tam tedy sazim, ale s omezenymi penezi a jak zapominam na screenshoty tak na mansion si je delam vzdy, ale asi to k nicemu moc nebude
je to risk vs. profit no.. nadavat pak muzu jen sam sobe, mizejici sazky urcite nejsou kec, ja se s tim zatim nesetkal; vadi mi spatnej CS








Odpověď s citací