Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 31

Téma: NBA 24/11

  1. #16
    diky moc tak to dam na wild
    jdu se osprchnout

  2. #17
    Vím, že se mě nikdo neptal, ale myslim, že tohle je docela těžkej zápas. GS jen jednou letos pod 110 a DEN v posledních třech zápasech vždy přes 110. Neříkám, že to bejt nemůže, ale jen mi ten zápas přijde těžkej, ale jak říkám, mě se nikdo neptal a nejsem žádnej odborník. :P

  3. #18
    Citace Původně odeslal peeteer
    Vím, že se mě nikdo neptal, ale myslim, že tohle je docela těžkej zápas. GS jen jednou letos pod 110 a DEN v posledních třech zápasech vždy přes 110. Neříkám, že to bejt nemůže, ale jen mi ten zápas přijde těžkej, ale jak říkám, mě se nikdo neptal a nejsem žádnej odborník. :P
    no muze bejt vsechno, tadyx to je jen pokus o to co nastane v 51% pripadu nebo o kousek vic
    Gambling feels like endless ejaculation

  4. #19
    to peeteer: samozrejme to plati pro vsechny kdo chcou neco dodat, kazdy nazor je vitany

    muj wild bude memphis-washington 192 - under
    denver-golden state 220 - under

    at je sranda jen tak za 300

    vsem preji hodne stesti uz se tesim na vecerniho skopecka u dobreho florbalu
    Bulldogs Brno - Mlada Boleslav

  5. #20
    wash memphis bych sel spise do OVER, zvlast ted, kdyz to jeste o 2 body spadlo

    posledni zapasy oba teamy nic moc ale dlouhodobejsi stat ukazuje ze 195 je to spravny cislo

    nevim ted jestli v to neni naky zraneni, musim na to mrknout
    Gambling feels like endless ejaculation

  6. #21
    Citace Původně odeslal Orbital
    NY/BOS U 209,5 - 101-77 win
    Dallas/SA U 189,5 - 95-92 win
    Citace Původně odeslal Orbital
    NJ/PHO U 205 nebo 205,5 - 93-99 win


    a gratuluju k Memphisu, tam jsem to zrovna nevidel
    Gambling feels like endless ejaculation

  7. #22
    Gratuluju Orbimu k super tipum A dík že se o ně podělil
    Jinak to GS mě překvapilo. Ten over bych i čekal, ale tohle 269 pts to je mazec. Víc jak sto bodů rozdíl oproti zápasu NO/Minn.

  8. #23
    -----------------------------------------------------------------------------------------

    Při pohledu na 269 bodů mě napadla otázka:

    Jaký je v NBA rekord v počtu bodů v jednom utkání? Minimum a maximum (bez prodloužení). Případně i největší rozdíl v počtu bodů v utkání (např. 130:70 apod.)

    Ví to někdo?

    -----------------------------------------------------------------------------------------

  9. #24
    no tak Orbi diky za zapasy opet relaxuj, ja mel nalozeno krasne. A kdyby vysel Golden state tak letim na bahamy
    sem jeste ted opilej jdu spat, tak vecir

  10. #25
    koukám brát Orbi procenta z výher opisovačů jeho tipů, tak má docela dobrej slušnej vedlejší sázkařský příjem. Ale jen tak dál
    Všichni se tam sejdem...

  11. #26
    Citace Původně odeslal AMZ
    -----------------------------------------------------------------------------------------

    Při pohledu na 269 bodů mě napadla otázka:

    Jaký je v NBA rekord v počtu bodů v jednom utkání? Minimum a maximum (bez prodloužení). Případně i největší rozdíl v počtu bodů v utkání (např. 130:70 apod.)

    Ví to někdo?

    -----------------------------------------------------------------------------------------
    zkusim se poptat, jediny co vim, ze minulej rok sli Suns/Lakers pred 300, ale s prodlouzenim. za naprosto fantasticky povazuju, ze po tomhle vysledku i tom jak zahral Utah, sel total na jejich dnesni zapas dolu. Uvidime, co se stane az se amer probudi.
    Gambling feels like endless ejaculation

  12. #27
    nejvic bodu v zapase: Wilt Chamberlain 100bodu Warriors Knicks 3/2/62

    Most points, both teams, game
    370-Detroit (186) at Denver (184), December 13, 1983 (3 OT) tj. s prodlouzenimi

    Fewest points, both teams, game
    119-Milwaukee (57) vs. Boston (62), at Providence, February 27, 1955

    Largest margin of victory, game
    68-Cleveland vs. Miami, December 17, 1991 (148-80)

    http://www.nba.com/history/records/regular_points.html
    Gambling feels like endless ejaculation

  13. #28
    To musel být zápas Detroit - Denver. To jsem ještě chodil v Brně na Zbrojovku Ale taky to bylo dobrý.
    Please be advised that we welcome your business, however you are not
    eligible for the 11% reload bonus at this time.

  14. #29
    Citace Původně odeslal Hombre
    To musel být zápas Detroit - Denver. To jsem ještě chodil v Brně na Zbrojovku Ale taky to bylo dobrý.
    se mi zda, ze je tu Brnaku nejak statisticky nesmyslnej pomer..

    ja sem pomerne prekvapen stale jeste dost vysokym nejnizsim totalem tedy, kdyz pozoruju NCAA tak bych ho strelil urcite pod 100, no to jsou ty salby lidskyho uvazovani a spatny analogie, na kterejch tohle vsechno stoji a pada
    Gambling feels like endless ejaculation

  15. #30

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-