Vím, že se mě nikdo neptal, ale myslim, že tohle je docela těžkej zápas. GS jen jednou letos pod 110 a DEN v posledních třech zápasech vždy přes 110. Neříkám, že to bejt nemůže, ale jen mi ten zápas přijde těžkej, ale jak říkám, mě se nikdo neptal a nejsem žádnej odborník. :P





Odpověď s citací
