Presne tak, prilepit sem par jmen bez kurzu a aspon jmena turnaje je celkem k nicemu. Navic nejakej mensi popis proc to sazis by se na SHARP sekci taky hodil. Jak psal AMZ, neber to osobne, jsi tu novej takze v pohode.
Respekt! (vcera jsem videl Ali G, sorry musel jsem si to taky zkusit)







Odpověď s citací