Tak BETFAIR perlí, dnes jsem se chtěl připojit do diskuse na Betfair forum , a bylo mi sděleno že musím projít kontrolou KYC abych mohl do diskuse přispívat.....

Přitom mě nechají vesele sázet , vkládat peníze , vybírat peníze atd......

Ale na to přispívat do chatu nejsem dostatečně prověřen DDDD

čeho se ještě dočkám......