eh ty se mas.. 5 piv... naposled sem mel s taxanem nekdy v srpnu
souhlasim ze ten spor nejde pravdepodobne vyhrat - je jen otazka, kdy prohrajou, resp. kdy to uznaji a to bude asi trvat x let az neurcito - stat totiz ridi vesmes velmi prumerni a zabedneni lidi, kteri si nedaji 2 a 2 dohromady, bohuzel...ti chytri sazi a chlastaji; u soudu dostane na frak stat a tu odpovednost za to pripadne ponesem stejne my (pokuty nebo tak)
![]()
Americani prohravaj u WTO vsechno a stejne dal vesele delaji kroky proti sazeni, je to fraska, tak se holt musime smat a sazet - nebo chlastat
ale Evropa proti USA ma tu podstatnou vyhodu, ze kurzovy sazky jsou tu povoleny - tzn. o argument navic ve sporu o volny trh








Odpověď s citací