Orbital,souhlasím s tebou.V historii mě nenapadá žádnej případ že by těmito zákazy někdy někdo něco dokázal a svět je poměrně velkej a existují oblasti kam tyhle přiblblosti doufám nikdy nedorazí je to prostě obchod a to je všechno.Ale čím dříve někdo z těch magorů co to zkouší dostane na frak někde u mezinárodního soudu tím líp.Tenhle spor přece nejde vyhrát takže jde o to jen aby se něco rozběhlo a ostatní státy se lekly že to není jen tak.Moje blbá představa po 5 pivech
![]()







Odpověď s citací