Moje zkusenost s 10bet. Sel jsem pro 50% bonus, protocil jsem bank asi 6x a pri vyberu 520 mi doslo na MB jen 427. Hledal jsem zkusenosti a zjistil jsem, ze u nich je to docela normalni. Taky jsem slysel, ze bwin je proti nim svycarska banka . Takze ruce pryc od 10bet. Ikdyz daji bonus, tak potom Vam ho dvaapulkrat seberou. Na mail zatim nereagovali.