Moje zkusenost s 10bet. Sel jsem pro 50% bonus, protocil jsem bank asi 6x a pri vyberu 520 mi doslo na MB jen 427. Hledal jsem zkusenosti a zjistil jsem, ze u nich je to docela normalni. Taky jsem slysel, ze bwin je proti nim svycarska banka. Takze ruce pryc od 10bet. Ikdyz daji bonus, tak potom Vam ho dvaapulkrat seberou. Na mail zatim nereagovali.







Odpověď s citací