aha jo, len som precital posledne 2 prispevky k teme a som sa cudoval ako mozme mat tak odlisne pohlady na jednu sk..oki tak to berte ako moj opis 10bet..
![]()
aha jo, len som precital posledne 2 prispevky k teme a som sa cudoval ako mozme mat tak odlisne pohlady na jednu sk..oki tak to berte ako moj opis 10bet..
![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |