No koukal jsem na to,nabidka je dosti nuzna na vsechny sporty ,hladina kurzu ( predevsim u mnou sledovanych soutezi) je spise slabsi stred ,ale je zase pravdou ze ty as. hcp. rozhodne nejsou spatny (hodne velky nakup) .... nenasel jsem k nim zadnej rating ,a bez MB nebo Nett. to pro mne pozbyva jakekoliv atraktivity ... pochopitelne neznam jejich limity ani zadne blizsi specialitky
Mozna to nekoho zaujme , i kdyz si nedokazu predstavit jak tam nekdo sazi vic jak dve nebo tri ligy ,protoze s tou nabidkou je dost slabota







Odpověď s citací