Money bude přijaté platby zatěžovat poplatkem 2.5 %, Neteller zrušil kartu a i jinak nic moc, no nejlepší asi bude založit novou vlastní internetovou peněženku.Protože jinak nevím. Jak ted mám dostávat prachy zpátky, když mně od května nebude fungovat neteller karta?
Přece si nebudu posílat prachy na účet bankovním převodem a upozorňovat na sebe? Je to fakt v pytli. Už jste někdo něco vymyslel?







. Už jste někdo něco vymyslel?
Odpověď s citací