tak jsou 3 druhy prijatych platebPůvodně odeslal Gagin
p2p jsou s 2.5%
vklady kartou nebo bankovnim prevodem budou patrne zadara
ale co platby prijaty ze sazkovek, to je hlavni problem... ty jsou zdarma jako doted? muzes se na to prosim podivat, jestli ti neco prislo? nebo kontrolne stahnout 10 USD z jakykoliv sazkovky, aby se vedelo?








Odpověď s citací