Bohužel jsem dosud nezkoušel vkládat přes bankovní účet, ale v emailu bylo for receiving payments, tzn. pro přijaté platby asi z jiných MB účtů, dle mého názoru, pokud by to bylo i přes bankovní převod, to si snad dovolit nemohou.Původně odeslal Orbital
Co píšeš je jistě zajímavý ale s jejich přístupem velice zdlouhavý, jak tady bylo napsáno zrušit účet jim trvalo 14 dní, pokud bych rušil a zakládal, bylo by to nejméně na 1 měsíce néli déle.
Napadlo mě teda založit ještě jeden MB účet a přes zákaznické centrum nahlásitže mám 2 účty a jeden z nich chci zrušit, pochopitelně bych zrušil ten s tím poplatkem 2,5% a ten druhý by tak byl bez poplatku. Bylo by to taky možnost?![]()








Odpověď s citací