Takže jsem to zkusil... poslané 1 euro, poplatek 0,02 takže to furt trvá, jak to zrušit sakra..

Zkusil jsem ještě dneska psát do stížností, tak uvidíme, ale tohle by bylo každopádně nemilý, pokud dobře počítám na 1000 euro je to 25 euro poplatek, není to zase tak moc ale peníze to jistě jsou.

Hlavně nevím co to znamená ten tipster status, a docela se toho bojím, aby to nějak více nepřověrovali apod.