No nechci Ti kazit radost, ale je tam napsáno "receiving" tedy příchozí platby. Takže ten poplatek je jen za příchozí a asi tam zůstalPůvodně odeslal Gagin
![]()
No nechci Ti kazit radost, ale je tam napsáno "receiving" tedy příchozí platby. Takže ten poplatek je jen za příchozí a asi tam zůstalPůvodně odeslal Gagin
![]()
Please be advised that we welcome your business, however you are not
eligible for the 11% reload bonus at this time.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |