Tak dnes jsem převáděl 125 eur jednomu kamarádovi a poplatek byl 0,5 euro... přitom 19 tého jsem příjímal 125 euro a poplatek byl 3,12 euro.

Myslím si, že na můj email reagovali a snížili tak poplatek na 0,5 euro maximálně, což je pro mě velice dobrá zpráva, znovu mohu posílat a příjímat jak se mi zlíbí

Ovšem je divné že mi na email neodpověděli, ale co hlavně že snížili poplatek