Jak se rika: "sazkar na foru nemluvi v castkach, ale jednotkach". Mj. je to i bezpecnejsi - co kdyz sem tajnej agent nebo ruska mafie ?Ale kdyz to bylo nakousnuty... 5% je kazdopadne velmi velmi slusny, i kdyz podle obratu jsi spise mensi sazkar, tak pokud toto udrzis, tak za par let muzes zakladat sazkovku
![]()
K obratu a vydelkum: pokud je obrat 500K a vydelek 50K, vychazi mi to na 10% a ne 5%![]()
Pokud sazis NHL na max jak pises, tak z limitu na pinnnacle na max (60-150 tis CZK) mi vychazi podstatne mene nez 10 sazek mesicne...coz bys pri teto frekvenci musel sazet mnoho let, aby vzorek tveho vydelku mel vypovidajici hodnotu... jak uz rozebirame jinde








Odpověď s citací