Citace Původně odeslal zvizovec
Jeste dotaz - jak zjistim, jaky mam rating na Pinnacle? Psal jsem tam neco o "sharp" - da se to uzivatelsky zjistit kde mam jaky rating? Na Pinnacle jsem za obdobi co tam sazim (zari 2005 - cerven 2006) cca 15 000 Euro v plusu, takze by me zajimalo jak si stojim. Nastesti se mi tyhle veci s offline jeste nestaly a MAX limitu davam temer vzdy.
Na co nejvic sazis, jestli to neni tajny? Kdyz pises ze mas pracovni kapital desitky tisic a sazis skoro vzdy na max tak asi ne americky sporty, kde jsou limity dost vysoky...? Myslim, ze pokud jsi za rok v plusu 'jen' par desitek K, coz je pro normalniho cloveka hodne, ale je treba to brat procentuelne z obratu, coz je asi v tvym pripade par procent pocitam, tak asi moc velkej sharp na PN nejsi si myslim (z hlediska PN).