Jak se rika: "sazkar na foru nemluvi v castkach, ale jednotkach". Mj. je to i bezpecnejsi - co kdyz sem tajnej agent nebo ruska mafie ? Ale kdyz to bylo nakousnuty... 5% je kazdopadne velmi velmi slusny, i kdyz podle obratu jsi spise mensi sazkar, tak pokud toto udrzis, tak za par let muzes zakladat sazkovku

K obratu a vydelkum: pokud je obrat 500K a vydelek 50K, vychazi mi to na 10% a ne 5%

Pokud sazis NHL na max jak pises, tak z limitu na pinnnacle na max (60-150 tis CZK) mi vychazi podstatne mene nez 10 sazek mesicne...coz bys pri teto frekvenci musel sazet mnoho let, aby vzorek tveho vydelku mel vypovidajici hodnotu... jak uz rozebirame jinde