Na co nejvic sazis, jestli to neni tajny? Kdyz pises ze mas pracovni kapital desitky tisic a sazis skoro vzdy na max tak asi ne americky sporty, kde jsou limity dost vysoky...? Myslim, ze pokud jsi za rok v plusu 'jen' par desitek K, coz je pro normalniho cloveka hodne, ale je treba to brat procentuelne z obratu, coz je asi v tvym pripade par procent pocitam, tak asi moc velkej sharp na PN nejsi si myslim (z hlediska PN).Původně odeslal zvizovec







Odpověď s citací