No, poslední příspěvek mě přesvědčil. Orbital se evidentně vyzná.
1100 není málo, ale myslím, že to za to stoji.
No, poslední příspěvek mě přesvědčil. Orbital se evidentně vyzná.
1100 není málo, ale myslím, že to za to stoji.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |