vitej na foru!
otazka co potrebujes... ja mam svuj soft a o ten se zatim delit nehodlam ponevadz nas stal az moc prace (zpracovava mi to tikety, prepocitava americky kurzy na decimalni atd)
neco z toho lze pouzit na tomhle pinnacle kalkulatoru
http://pinnaclesports.com/MWCalculator/MWCalc.asp
jinak je toho hodne ale fakt zalezi na tom co potrebujes....
jen mimochodem mam paranoidni napady kdy me popada: buhvi kolik je v tech softech spyware, kterej pak sazkovky pouzivaj.... ale to je jen ciste moje ZADNYMI INFORMACEMI nepodoporena hypoteza