aaa mindporn pokracuje

UAE oficialni rezidence a banka
UK, Kanada dalsi banking
Rusko, Cina mit firmy
vsechny ostatni staty: bydlet tam skutecne
jedine cemu se zcela vyhnout USA

ty zeme commonwealthu budou vsechny na jedno brdo

v zadnym pripade se neuvazovat k jedny zemi, kdyz to prezenu, tak libovolna kombinace diktatur je lepsi nez zit v Liechtenstejnsku; je to podobny jako ptat se na jake jedne sazkovce sazet; ale spis mi to prijde jako:

Kdybyste si meli vybrat jeden autodil, na jakem pojedete z prahy do Brna, bude to:

vyfuk
volant
leve zadni kolo
viko od kufru
viko od kufru cerstve nalakovane
zrcatko
rezerva
klicky
...
pri emigraci je poterba vzit v uvahu, ze jste Cesi, mate Ceskej pas a ceskou kulturu; tj. mate neceho hodne a neceho malo, to jeste zavisi na vasi konkretni situaci... a budete se snazit nejak "jit do stredu", tj. jit na druhej extrem, ale ne az zas tak moc, aby vas to nezabilo a byli jste schopny s tim pracovat; vzdycky budete vyuzivat synergii s ceskem, zaroven vas vzdycky ceskej stat a system bude povazovat za nejvic "sveho otroka", tj.je dulezity dostat ze z Ceskych sparu - no brainer je tu neco mimo EU a "zapadni vyspely okruh definovany cca OECD"; jelikoz jde o penize predevsim, tak dostat se nejak castecne mimo NWO zonu mezibankovni vymeny dat

Samozrejme tedy, pokud mate penize. Pokud je nemate, tak si je vydelejte. Penize se vydelavaji tim, ze poprete sve instinkty tam kde vas skrti a podporite tam, kde jsou k dobru. K tomu abyste pochopili, kde jsou vase instinkty nebo natura dobre a kde spatne, se musite dostat mimo sebe. A tady se to trochu komplikuje a zavinuje do sebe, protoze k tomu je prave nejlepsi stret s jinou civilizaci, na kterou nemate penize. Zivot je holt boj, gordickej uzel se rozvazuje blbe. Ale ma to i svy pozitivni stranky: Pokud treba tapete a tapete treba i hodne dlouho, tak to prave muze znamenat, ze jste presne tam, kde mate byt a ze nejaky jasnejsi obraz je uz za rohem. Taky to ale muze znamenat, ze sedite v brnensky zakoureny knajpe, kde neni vubec videt a videt tam nikdy nebude a vy tam jen hnijete zaziva. Clovek nikdy nevi.