Ja dodam, ze dobiti kartou jde jenom v urcitych menach - GBP, EUR, USD, AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, HKD, NOK, PLN, RON, SEK.
U ostatnich vice exotickych men jde dobit jen prevodem nebo s konverzi, ktera uz zadarmo neni.
Pokud by to tedy lakalo nejakeho honice bonusu na kreditkach, muze to fungovat, ale asi ne navzdy.
Pak je jeste podobna sluzba Transferwise, ktera nedavno musela zavest poplatky:
https://www.reddit.com/r/digitalnoma..._transfer_fee/
Spocitali si, ze na mnoho prevodu doplaci (zisk z prevodu men nevykompenzuje poplatek bankam), takze v podstate zavedli poplatky jako normalni banka.








Odpověď s citací
